Mersin Apartman Temizliği

Mersin Apartman Temizliği

Çoğu apartmanda bulunan depolar, su depoları, bodrum katı, çatı katları, depolar göze batmadığından unutulan mekanlardır. Bu mekanların temizliği oldukça önemlidir. Binanın her kısmı temiz olduğu vakit, insanlar daha temiz ve rahat ortama kavuşur. Apartman demek merdiven temizliği demek değildir. Bu bakımdan binanızı komple, belirli periyotlarda temizletmelisiniz. Mersin apartman temizliği firmaları bu konuda size hayli yardımcı olmaktadır. Deneyimli ve profesyonel ekipler sayesinde dilediğiniz zaman aralıklarında temizlik hizmeti alabilirler. Ferah ve temiz apartmana sahip olabilirsiniz. Her hafta temizlik yaptırabileceğiniz, yapılan temizlik sonrası gelen misafirinde fark edeceği oldukça temiz ve pak bir ortama sahip olabilirsiniz. Temizlik yaptıracağınız firmaları da iyi seçmeniz gerekmekte. İşinde profesyonel, uzman kadrosu ile bu işe gönül vermiş firmalarla anlaşarak temiz, hijyenik bir ortamda yaşamınızı sürdürmeye devam edebilirsiniz.

Bir apartman temizliği çeşitli bölümlerden oluşmaktadır. Bu temizlik alanları şu şekilde ayrılmaktadır.

 • Posta kutularının tozların silinmesi,
 • Camların silinmesi,
 • Paspas temizliği,
 • Örümcek ağının alınması,
 • Daire kapılarının dıştan ve içten silinmesi
 • Yangın dolaplarının içten ve dıştan silinmesi,
 • Merdiven korkuluklarının ayrıntılı silinmesi,
 • Apartman posta kutuları ve giriş kapısı üzerine yapıştırılan reklam etiketlerinin temizliği
 • Doğalgaz, Elektrik, su sayaçları ve dolapların temizliği
 • Haftalık temizlik günlerinde mıntıka temizliği yapılması
 • Bahçe budama ve çimlerin kesilmesi
 • Temizlik sonrası apartmanın parfümlenmesi
 • Ortak kullanılan patlayan ampullerin ücretsiz değiştirilmesini kapsamaktadır.

Apartman temizliği neden önemlidir?

Modern dünyada pek çok insanın apartmanda yaşadığı düşünülürse, apartmanların hayatımızda oldukça önemli bir yere sahip olduğu bilinmekte.

Ortak bir şekilde girip çıktığı ve kullanılan apartmanlar, sık kullanım sebebi ile kolay kirlenmekte, tozlanmakta ve insan sağlığını tehdit eder boyuta gelmektedir. Apartman temizliği önem kazanmakta ve dikkat edilmesi bir konu haline gelmektedir. Apartman yöneticileri genellikle maliyetli gözüken bu işi profesyonel olarak yapan temizlik şirketleri sayesinde kolay hale gelmektedir. Belirtmemiz de fayda olduğunu düşünüyoruz; Apartman gibi toplu olarak kullanım alanlarının son derece hijyenik olması gerekmektedir. Çünkü bu tür ortak alanlar çok çabuk kirlenmekte ve insan sağlığını olumsuz etkilemektedir. Bunun yanında kaliteli ürünlerinde kullanılması son derece üzerinde durulması gereken ciddi bir konudur. Uygun fiyatlara, deneyimli insanların temizlik yapılan apartmanda oturmak bir ayrıcalıktır. Ailenizin, çocuğunuzun ve kendinizin sağlığını her türlü mikrop ve kirlilik tehdit altında bıraktığı toplu kullanılan apartmanların olabildiğince temiz ve pak olmalıdır. İçiniz rahat bir şekilde apartmanı iyi kullanabilirsiniz.

Mersin’de faaliyet gösteren şirketler

 • Güvenin Adresi 

Siz değerli müşterilerimize Mersin Temizlik firması en kaliteli hizmeti sunmak için kurulmuştur.

Apartman temizliği, merdiven temizliği, dam temizliği, Ev ve ofis temizliği, İnşat sonrası temizlik, Koltuk yıkama, cam temizliği, Gemi yat temizliği, Endüstriyel temizlik, yangın sonrası temizlik, su baskını sonrası temizlik, haşere ve böcek ilaçlama Genel temizlik alanında uygun fiyatlarla değerli sayın müşterilerimize hizmet etmek için buradayız.

 • Nano Teknolojik Endüstriyel Hizmeti

Tamamı doğada çözünebilir, kimyasal olmayan organik ürünlerle anti bakteriyel koruma sağlayan temizlik ürünleri kullanarak ailenizin ve sizin hijyenik olarak korumasını sağlıyoruz. Cam, mobilya ve parlak zeminlerde komple doğal temizlik malzemesi antisatilk ve anti bakteriyel olarak Nano teknoloji ile üretilmiştir.

 • Güvence Sağlıyoruz

Profesyonel olarak Mersin’de Apartman temizlik hizmeti veriyoruz. Personelin tamamı apartman temizliği konusunda eğitim almış olup bütün personelimiz SSK’lıdır. Firma 2006 senesinden bu yana Adana ve Mersin’de temizlik sektöründe öncü firmadır. İSO 9001-2008 kalite belgesine sahiptir. İletişime geçerek site ve Apartman’ a uygun fiyatlara ve kaliteli hizmet alabilirsiniz. (Mersin apartman temizliği her daim yapmış olduğumuz hizmetin arkasındayız)