Mersin Koltuk Yıkama

Mersin Koltuk Yıkama, Koltuk Yıkama Mersin

Abonelik sistemi nedir ? 

mersin koltuk temizliğiKoltuk Yıkama en kötü ihtimalle 6 ayda bir kere yapılmalıdır. Yıkama işlemi görmeyen koltuğun üzerindeki lekelerin kalıcı olabilme mersin koltuk silimiihtimali çok yüksektir. Belli periyotlarda yıkanan koltuk hem hijyen hemde görünüm bakımından çok daha iyi olacaktır aynı zamanda kullanım ömrü de artacaktır. Bizim tavsiyemiz koltukların yılda 2 defa yıkanmasıdır. Yılda bir kere yıkanan koltukta görünüm bakımından iyi olacaktır ama 1 sene uzun bir zaman olduğundan hijyeni sağlamak zor olabilir. Abonelik sistemine geçtiğinizde ilk olarak %10 Abone indiriminden faydalanırsınız. Diğer faydaları ise koltuk yıkatma zamanınız gelmeden 1 hafta önce şirket personellerimiz tarafından aranır uygun güne randevu alırsınız. Bu sayede yaz yoğunluğundan etkilenmez şirketimiz tarafından her zaman öncelikli olursunuz.Koltuklarınızı artık siz düşünmeyin, sizin için biz düşünüyoruz …

mersin koltuk yıkama
Mersin Fıratlar Temizlik Hizmetleri…

Mersin Koltuk Yıkama ve Temizliği ®
Değerli müşterilerimiz; kirlenmiş olduğunu fark ettiğiniz yada doğal sebeplerden dolayı yangına su baskınlarına ve tadilat çalışması sonrası meydana gelen kirlilik sebepleri sizlerin gözünde büyük sorun olmaktan çıkmalıdır. Biz firma olarak koltuklarınız, çekyat, kanepe, yatak gibi devamlı kullanım aşamasında olan eşyalarınıza uygun makine ve ilaç garantimiz le yerinde yıkıyoruz. Sizler için sadece bizlere ulaşmak kalıyor.
Koltuğumu Neden Size Yıkatmalıyım ?
Koltuk Yıkama konusunda uzman personelimiz , koltuk kumaşına zarar vermesi mümkün olmayan kimyasal ve ekipmanlarımızla koltuk takımlarınızı bir kere bize yıkattığınız da tercihiniz devamlı biz olacağız. 2009 yılı yaz döneminde ( Mayıs – Ekim Ayları Arası ) 825 ailenin evine giderek koltuk takımlarını yıkadık. Bu 825 müşterimizden 446 tanesi Abonelik sistemimize geçerek bize olan memnuniyetlerini gösterdiler.

Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir