Mersin Zemin Cilalama
TAGS: Mersin Zemin Cilalama

Hem yerinizin hijyeni açısından hem de dış görünüş açısından çok önemlidir. Zemin bir mekanın en çok kullanılan ve bu nedenle de en çok temizliğe ihtiyaç duyulan bölgesidir.Özellikle ofis, banka, mağaza, okul, otel, dershane, lokal, hastane, kahvehane gibi kamu yerleşimlerinde zemin temizliğine daha çok ihtiyaç duyulmaktadır.

Sert Zeminler; Mermer, Kale bodur, Fayans Zeminler ;

Islak zemin diye tabir edilen sert zemin kaplamalarının uzun süre temizlenmemesi sonucu oluşabilecek kir, sadece silme yöntemi ile başa çıkılamayacak bir hale gelir. Derz aralarına biriken kir hem sağlık açısından hem de görüntü kirliliği açısından sorun teşkil eder. Bu tür zeminler, endüstriyel tip makinelerle fırçalama-ovma işlemi ile yıkanarak, sanayi tipi ıslak-kuru vakumlar yardımı ile pisliği çekilir. Metrekare olarak çok büyük zeminler için otomat diye tabir edilen yıkayıp aynı anda pis suyu çeken makineler kullanılmaktadır.

Tadilat ve İnşaat Sonrası Zemin Temizliği :

Mekanda yapılmış olan tadilat zeminde boya, harç vb. inşaat atıklarına sebep olacaktır. Bu tarz bölgeler temizlenmeden önce zeminde bulunan kaba çöpler toplanır, oluşmuş olan harç, boya kalıntıları kazıma yöntemi ile kabası alınır ve daha sonra sanayi tipi makineler ve kimyasallar yardımı ile yıkama yapılır.

Parke Zeminlerin Temizliği :

Parke zeminleriniz parkenin türüne uygun malzemelerle temizlenir. Parke temizliğinde sizin zevklerinizle bizim profesyonel becerimiz ortak noktada buluşur.

Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir