Mersin Buharlı Temizlik Hizmetleri

Buharlı Temizlik Hizmetleri

Mersin Temizlik Şirketleri hizmetleri arasında buharlı temizlik hizmetleri, yer almaktadır. Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerimiz arasında yer alan buharlı temizlik işlemi birçok alanda size yardımcı olmakta olan bir seçenektir.

Kimyasal olmayan doğal bir şekilde temizlikte öncülük sağlar. Kimyasal temizlik ürünlerine ihtiyaç duymadan, kullanılan ürüne göre 150 derece ve üzeri sıcaklıktaki iyonize kuru buharla tüm eşyalarınız temizlenir. Son derece pratik ve hızlı bir şekilde üstelik en ileri seviyede hijyen sağlanır. Aynı zamanda buhar sistemiyle kimyasalların kanserojen etkilerinden korunmaktasınız. Koruyucu içermeyen ve kimyasal olmayan buharlı temizliği kesinlikle tavsiye ediyoruz. Mersin buharlı temizlik şirketleri olarak sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

Buharlı Temizlik kimyasal ürünlerin kullanılmadığı doğal yollarla yapılan temizlik yöntemidir. Buharın püskürtme gücünü kullanarak temizlik yapıldığından dolayı insan sağlığı ve doğaya uygun koşullar altında temizlik gerçekleştirilmiş olur. Buharlı ofis temizliği, buharlı ev temizliği gibi alanlarda hijyen ve temizleme olanakları açısından insan sağlığını ve doğamızı etkilemeyecek şekilde yapılan temizleme yöntemidir. Bu yöntem sağlık açısından bir sorun teşkil etmediği gibi doğayada zararı yoktur. Tercih konusunda önde gelen temizlik yöntemidir. Buharlı temizlik yönteminde yapılacak temizleme yüzeyinin ısı ve neme karşı duyarlı, dayanıklı olması gerekmektedir. Kimyasalın verdiği zararı vermeyip, kimyasal atık oluşturmamaktadır.

Buharlı Temizlik Nedir?

Buhar ile yapılan temizlik daha ferah daha temiz bir hava sağlar. Ortamın havası değişir. Çamaşır ve bulaşık makinesi gibi alanlarda kullanılan sıcak ve basınçlı sudan daha yüksek sıcaklıkta tutulan su, buhar halini alır. Bu buhar basınçlı bir şekilde temizlenmek istenen bölgeye püskürtülür.

Buhar belirli bir basınç ve ısı değerine ulaşınca iyonize olur. İyonize buhar tanecikleri temas ettiği yüzeylere tutunmuş olan kir tanecikleri ile bir bağ oluşturur. Bu bağ aynı zamanda kir taneciğini bağlı olduğu yüzeyden koparır.

Böylece, temizliğin ilk aşaması gerçekleştirilmiş olur. Buharla nemlendirilmiş bez bu operasyonun ardından kir taneciğini yakalayarak temizlik operasyonunu tamamlar. Birinci aşamanın ardından yapılan bir vakumlama işlemi de aynı görevi görür.

Buharlı Temizlik Avantajları Nelerdir?

Mersin Temizlik hizmetleri firması olarak müşterilerimize sunmakta olduğumuz hizmetlerimiz arasında yer alan buharlı temizlik işlemi birçok alanda size yardımcı olmakta olan bir seçenektir. Bu hizmetimiz ile beraber yer alan çeşitli angaryaları uzman kadromuz eşliğinde dikkatli ve titiz bir şekilde yapmaktayız.

Yeni bir ev almanız ile beraber ev içerisinde titiz bir şekilde temizlik yapılması gerekmektedir. Bunun için gün boyu kendinizi yormak yerine firmamız bünyesinde yer alan buharlı temizlik ile beraber yer alan tüm inatçı lekeleri ve inşaat kalıntılarının çıkmayan izleri için hizmet sunmaktayız. Yer alan tüm bu lekeler evinizin içerisinde yer alan malzemeye ve zemine zarar vermeyecek şekilde gerçekleşmektedir.

Buharla temizlik hizmetimizin eviniz içerisinde yer alan halı, mermer ve parken gibi alanların üzerinde yer alan kirlenmelerdir. Parke ve mermer gibi alanlar ev içerisinde gün boyunca kullanılmakta olan bir alandır. Bu gibi alanların temizlenmesinde buharlı temizlik hizmetimiz size başarılı sonuçlar sunmaktadır.

Yıllar içerisinde parkelerin ve mermerin renkler değişmekte ve üzerinde bakteriler yer almaktadır. Buharlı temizlik işlemi sonrasında gözle görülür bir renk değişimi size sunulmaktadır. Bu işlem sonrasında parkeniz üzerinden herhangi bir kabarma veya mermeriniz üzerinde ise bir aşınma yer almamaktadır. Buharlı temizlik sırasında titiz bir çalışma hızlı bir şekilde sürdürülmektedir.

Buharlı temizlik hizmetimiz ile beraber ev haricinde ofisiniz içerisinde de detaylı bir temizlik yapabilirsiniz. Buharlı temizlik sırasında 150 derece ve 4 ile 6 bar arası bir basınç ile beraber temizlik sürdürülmektedir. Bundan dolayı inatçı lekelerinize en iyi özüm olmaktadır.

Buharlı temizlik işlemlerimizin müşterilerimize büyük sonuçlar sunmakta olduğu bir diğer alan ise WC ve banyo temizliğidir. Bu alan içerisinde yapılan temizlik sonrasında bu alanlar size berrak fayanslar ve ışıltılı bir görüntü ile teslim edilmektedir. Bu hizmet sonrasında herhangi bir şekilde yıpranma veya iz gibi sonuçlar yer almamaktadır.

Temizlik işlemi buhar ile beraber yapılmakta olduğundan uygulanmakta olan alan içerisinde herhangi bir iz bırakmadan ilk günkü temizliğini size sunmaktadır.

mersin temizlik şirketleri, mersin temizlik firmaları, mersin temizlik hizmetleri, mersin temizlik, mersin temizlik şirketi, temizlik şirketleri mersin